Wpisy użytkownika Zielinka z dnia 5 sierpnia 2012

Liczba wpisów: 1

zielonakraina
 

Rosie, Addolorata, Lou i Toni podczas wakacji na Majorce postanawiają, że bez względu na to, co się wydarzy, za cztery lata spotkają się ponownie. Różnią się charakterami i stosunkiem do życia, a kolejne wakacyjne spotkanie w inny sposób odmieni los każdej z nich. Najwięcej zmieni się dla Rosie - ciężko doświadczonej przez los, bo osieroconej przez rodziców. Podczas ponownego spotkania z koleżankami Rosie poznaje Enzo, syna włoskiej rodziny plantatorów oliwek. Gorący wakacyjny romans pozwala jej mieć nadzieję na szczęśliwy ciąg dalszy...
Jest to książka, podczas czytania której czuje się zapachy włoskich potraw, gotowanych przez ojca Addoloraty, jak i również dreszcze przebiegające po ciele równocześnie z dreszczami bohaterek, gdy dowiadują się o mrocznej tajemnicy rodziny Santich.
Opowieść napisana językiem prostym, lekkim. Pozbawiony wszelkich "trudnych" słów. Książka dobra na chłodne wieczory. Przez gładki styl pisania, można swobodnie wejść do życia bohaterów. Przeżywać razem z nimi problemy, jak i radości, cieszyć się z dobrze wykonanych zadań, a także cierpieć z powodu nieszczęśliwej miłości. Zagłębiając się w tą powieść, przypominają się lata, kiedy wysyłało się do siebie listy tradycyjne, na kartkach, a nie przez pocztę elektroniczną.
Polecam!

wakacje.jpg